Zpracovatel outsourcingu mezd

19. září 2005 v 17:21 | Š-servis Praha
Š-servis Praha, s.r.o.
Jsme konsorcium společností, které se zabývají výhradně zpracováním mezd. Nabízíme zpracování mezd pro všechny typy organizací. S touto činností máme dlouhodobé zkušenosti.
Kromě běžných výstupů můžeme nabídnout i výstupy v elektronické podobě a všechny statistické výkazy, které souvisí s oblastí mezd. Pro naše zákazníky jsme vytvořili velké množství zákaznických sestav a na základě specifikace jsme schopni vytvořit i specializované sestavy v elektronické nebo textové podobě. Z našeho programu umíme provést export do mnoha účetních programů v potřebném formátu.
Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří i společnost KFC (American restaurants), která má provozovny v celé republice.
Se zpracováním mezd máme dlohodobé zkušenosti a mzdová a personální agenda je téměř výhradním předmětem naší činnosti. Kromě běžného zpracování mzdové agendy jsme schopni se úspěšně vypořádat i s velmi náročnými zakázkami v podobě nepravidelných pracovních cyklů nebo směnných provozů (nevyjímaje ani školství a zdravotnictví, které patří díky množství příplatků k nejsložitějším).
Díky dobře propracovanému systému kontrol s vysokým stupněm zabezpečení dat a osobní odpovědnosti jednotlivých pracovníků jsme minimalizovali chybovost. Našim zákazníkům plně ručíme za všechny případné škody a hradíme je v plném rozsahu!
Ve společnosti má významné místo proces inovací. Našim zákazníkům se snažíme vycházet trvale vstříc a naše postupy trvale zdokonalujeme. O tom svědčí i náš projekt e-mzdy, který jsme vyvinuli pro KFC, a s úspěchem ho používáme i pro další společnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama